Hastanemizde uygulanan hizmet kalite standartları ve kalite yönetim sistemi çerçevesinde hastalarımıza sunulan poliklinik hizmetlerinde işlemler çabuk ve eksiksiz yerine getirilmektedir.

Hastanemiz poliklinikleri hafta içi 08.30-16.00, Cumartesi 09.00-11.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri polikliniklerin programlarına göre değişiklik göstermektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde poliklinik hizmeti verilmemektedir. Acil Servis dışındaki tüm polikliniklerimiz randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Hastalarımız telefonla çağrı merkezini arayarak ya da ilgili poliklinik sekreterliğine başvurarak randevularını alabilirler.


Hastanemiz sağlık güvencesi SGK ( Bağ-kur, Emekli Sandığı, SSK, 657 no’lu Yasaya tabi olan devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları ), Özel  Sağlık Sigortası/ Anlaşmalı Kurumlar, Yeşil Kart ( sevk dahilinde ) olan kişilere hizmet vermektir. Mevcut mevzuata ve anlaşmalara dayanarak ilave ücret alınmaktadır.

Sosyal güvencesi olan hastalarımızın poliklinik işlemleri yapılırken T.C. kimlik numaralarını ibraz eden belgeleriyle ( Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport vb. ) hastanemize başvurmaları gerekmektedir. Özel Sağlık Sigortası/ Anlaşmalı Kurum mensubu hastalarımız kurum kimlikleri, sigorta tanıtım kartları ve nüfus cüzdanları ile hastanemize başvurarak hizmet alabilirler. Özel Sağlık Sigortası/Anlaşmalı Kurum mensubu hastalarımızın kabul işlemleri, bağlı bulundukları kurum veya sigorta şirketinden sevk onayı ( provizyon ) alındıktan sonra yapılmakta olup; işlem esnasında varsa katılım payı tahsil edilir. Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan hastalar, ücretli hasta protokolünden işlemlerini yaptırarak muayene ve tedavilerini olabilirler.