Siz değerli hasta ve hasta yakınlarına daha iyi hizmet vermek için ihtiyaçlarınızı karşılayabilmemiz önceliklerimiz arasındadır.

Hastanemiz bünyesinde bulunan 450 araç kapasiteli, 4 katlı ücretsiz kapalı otoparkımız bulunmaktadır. A Blok -2'nci katta mescid bulunmaktadır. A Blok -2'nci katta berber ve bayan kuaförü hizmetimiz bulunmaktadır. Hastalarımızın daha kolay randevu almalarını ve sonuçlarına erişebilmeleri amacıyla internet sayfamızda online randevu / sonuç hizmeti bulunmaktadır. Odalarımızda Wi-fi (Kablosuz Ağ) üzerinden internet erişimi vardır.

Yenidoğan bebekler ve sünnet olan çocuklarınız için talepleri doğrultusunda oda süsleme hizmetimiz vardır. Taburcu olan hastalarımıza talepleri doğrultusunda ücret karşılığında ambulans hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın ve yakınlarının hastanemizde bulundukları süre içerisinde yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılamak üzere kafeterya hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca, hastanemiz bünyesinde bulunan yemekhanelerden de hizmet alabilmektedirler. Yatan hastalarımıza, refakatçilerine ve ziyaretçilerine talepleri doğrultusunda ücret karşılığında yattıkları servislere çay ve kahve hizmetleri verilmektedir. Hastanemizin Konya Yolu girişinde Halk Bankası ATM’si mevcuttur.